• Запрошуємо Вас на сайт відділення!

  Image 01

  З 2013 року завідувачем відділення «Авіаційна техніка» призначено старшого викладача вищої кваліфікаційної категорії Сулімана Олексія Миколайовича. До складу відділення входять циклові комісії: «Конструкції і технічного обслуговування повітряних суден» - голова циклової комісії кандидат технічних наук, старший викладач, викладач вищої кваліфікаційної категорії Ануфрієв Валерій Радійович. «Пілотажно-навігаційних та електрифікованих комплексів» - голова циклової комісії викладач другої кваліфікаційної категорії Лебідь Наталія Олегівна.

  Спеціальності відділення

  • 5.07010301 «Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів»
  • 5.05110301 «Обслуговування пілотажно-навігаційних комплексів»
  • 5.05110302 «Експлуатація авіаційних електрифікованих комплексів»
 • Конструкції і тех. обслуговування повітряних суден

  Image 02

  Випускна кафедра «Конструкція і технічне обслуговування повітряних суден» є структурним підрозділом відділення «Авіаційна техніка», на якій проводиться підготовка авіаційних фахівців за спеціальністю 5.07010301 «Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів». Кваліфікаційний рівень підготовки - молодший спеціаліст. Термін навчання - 3 роки (денна форма); 3,5 року (заочна форма). За період свого існування на ЦК було підготовлено більше 14 тисяч висококваліфікованих авіаційних фахівців . На сьогоднішній день більшість випускників кафедри займають керівні посади в авіаційних компаніях і підприємствах , як нашої країни , так і за кордоном. Кафедра для підготовки фахівців має такі лабораторії: «Термодинаміки і теплопередач» , «Теорії теплових двигунів» , «Аерогідрогазодінаміка» , «Технічної діагностики та неруйнівного контролю» , «Авіаційних силових установок» , «Гідравліки і ГПУ» , «Паливно мастильних матеріалів» і 8 спеціалізованих аудиторії по конструкції літаків і авіадвигунів. Очолює ЦК кандидат технічних наук, старший викладач, викладач вищої кваліфікаційної категорії Ануфрієв Валерій Радійович.

 • Пілотажно-навігаційних та електрифікованих комплексів

  Image 021

  Циклова комісія «Пілотажно-навігаційних та електрифікованих комплексів» разом з цикловою комісією «Конструкція і технічне обслуговування ПС» входе до складу відділення «Авіаційна техніка». Циклова включає в себе дві спеціальності. 5.05110301 “Обслуговування пілотажно-навігаційних комплексів” Термін навчання 3 роки, молодший спеціаліст. Кваліфікація технік-електрик. Випускник може працювати в авіаційних компаніях, авіаційних заводах, в сфері виробництва електричного та електронного устаткування на транспорті (діяльність авіаційного пасажирського та вантажного транспорту, діяльність аеропортів, аеровокзалів, аеродромів, яка пов’язана з наземним обслуговуванням повітряних суден у аеропортах). 5.05110302 “Експлуатація авіаційних електрифікованих комплексів” Термін навчання 3 роки, молодший спеціаліст. Кваліфікація технік-електрик. Випускник може працювати в сфері виробництва електричного та електронного устаткування, та на транспорті. В сфері виробництва електричного та електронного устаткування його робота пов’язана з монтажем, установленням та ремонтом контрольно-вимірювальної апаратури, з виробництвом транспортного устаткування, з будуванням повітряних суден та космічних літальних апаратів. Очолює циклову викладач 2 кваліфікаційної категорії Лебідь Наталія Олегівна.

 • Фото відділення

 • Зв'язок з нами

  Для запитів та пропозицій будь ласка відправите повідомлення на наше відділення за допомогою функції зворотнього зв'язку або на поштову скриньку san.ttoa@mail.ru

  Надіслати повідомлення

  Додаткова інформація:

  Завідуючий відділення
  старший викладач
  вищої кваліфікаційної категорії
  СУЛІМАН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
  Телефон (050)213-13-49
  Поштова скринька san.ttoa@mail.ru